Vedoucí provozu

Detail pozice:

Pro našeho zákazníka, významnou mezinárodní společnost hledáme
vhodného kandidáta na pozici VEDOUCÍHO PROVOZU.

NÁPLŇ PRÁCE:
- jednání s dodavateli a odběrateli
- vedení provozu, vedení lidí
- dozor nad ekonomickou efektivitou společnosti

Nabízíme:

NABÍZÍME:
- odpovídající platové ohodnocení
- zázemí silné a stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- služební automobil i k soukromým účelům
- možnost kariérního růstu

Požadujeme:

POŽADUJEME:
- praktické zkušenosti s vedením lidí
- ideální je praxe v oblasti komunálních služeb případně v příbuzných odvětvích (poskytování služeb především obcím)
- minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou
- velmi dobré organizační a komunikativní dovednosti
- příjemné vystupování
- ŘP B
- velmi dobrá znalost práce s PC
- samostatný přístup k práci
- výhodou je praxe s jednáním se státními organizacemi

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete svůj životopis na uvedený e-mail.

Vaše životopisy, prosím, zasílejte na níže uvedenou adresu. NEZAPOMEŇTE UVÉST NÁZEV POZICE, O KTEROU SE UCHÁZÍTE. Prosím, uveďte telefonní spojení na Vás. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Kraj: Olomoucký   Místo výkonu práce: Šternberk
Předpokládaný nástupní plat: 30000 Kč/měsíc
Konzultant: Jan Turek  E-mail: jan.turek@indexnoslus.cz  Mobilní telefon: 608 353 313
Adresa: Valtínovská 4, 140 00 Praha 4
Datum: 22.08.2017
+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.