I bez praxe a vzdělání -práce přímo v Sokolově - až 18.000/m

Detail pozice:

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se montáží elektrosoučástek v Sokolově, hledáme šikovné pracovníky a pracovnice na pozici Montážní dělník/dělnice. Jedná se o nenáročnou práci s drobnějšími komponenty, proto je důležitá především manuální zručnost. Pracuje se ve směnném provozu (od pondělí do pátku). Na pracoviště je výborná dopravní dostupnost – v blízkosti autobusové i vlakové nádraží. Nepožadujeme praxi na obdobné pozici, vše Vás během pětidenního školení naučíme. Nástup je možný ihned.

Náplň práce:
- montážní práce na lince
- montáž elektronických zařízení
- manipulace se součástkami

Nabízíme:

- mzdové ohodnocení až 18 000 Kč/měs.
- stravenky v hodnotě 80 Kč za každou odpracovanou směnu
- 4 týdny dovolené při nástupu, za každý odpracovaný rok 1 den navíc
- pracovní doba od pondělí do pátku
- v případě práce o víkendu příplatek 60%, ostatní příplatky dle zákoníku práce
- po nástupu 5 dní odborného zaškolení
- práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
- dlouhodobá spolupráce
- příjemné pracovní prostředí

Požadujeme:

- manuální zručnost, pracovitost
- možnost pracovat na směny

Vaše životopisy, prosím, zasílejte na níže uvedenou adresu. NEZAPOMEŇTE UVÉST NÁZEV POZICE, O KTEROU SE UCHÁZÍTE. Prosím, uveďte telefonní spojení na Vás. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Kraj: Karlovarský   Místo výkonu práce: Sokolov
Předpokládaný nástupní plat: 18000 Kč/měsíc
Konzultant: personální konzultantka  E-mail: karlovyvary@indexnoslus.cz  Mobilní telefon: 737 230 696
Adresa: Krymská 5, 360 01 Karlovy Vary
Datum: 22.08.2017
+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.