Zajímavá nenáročná práce s elektronikou - 2 směnný provoz

Detail pozice:

Pro našeho významného klienta, poskytovatele záručních a pozáručních servisních služeb spojené se spotřební elektronikou, hledáme šikovné zaměstnance na jednoduchou manuální činnost. Pracovní doba je organizována do 2 směnného provozu (ranní směna 6:00-14:15; odpolední směna 14:15-22:30). Místo výkonu práce se nachází v Pohořelicích - průmyslová zóna JIH.

Tato pozice je vhodná pro ženy i muže, kandidáty bez zkušeností a není nutné ani vzdělání v oboru elektro. Pro všechny je zajištěno školení.

Náplň práce:
- třídění a balení přístrojů
- čištění součástek od prachu a drobných nečistot
- vizuální kontrola komponentů
- jednoduchá výměna vadných dílů, testování funkčnosti přístroje
- práce na PC

Nabízíme:

- dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
- odpovídající mzdové ohodnocení
- bonusy/stravenky/příplatek za dvousměnný provoz
- příplatky a nárok na dovolenou dle zákoníku práce
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- pravidelný výplatní termín
- práce ve stabilní mezinárodní společnosti

Požadujeme:

- manuální zručnost, spolehlivost
- uživatelskou znalost práce na PC
- ochotu pracovat ve 2 směnném provozu
- možnost nástupu ihned

Kraj: Jihomoravský   Místo výkonu práce: Pohořelice
Konzultant: personální konzultantka  E-mail: brno2@indexnoslus.cz  Mobilní telefon: 731 198 782
Adresa: Nové sady 28, 602 00 Brno
Datum: 22.08.2017
+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.