Dlouhodobá brigáda ve výrobě - až 107 Kč/hod.

Detail pozice:

Pro našeho významného klienta, společnost na průmyslové zóně Triangle, zaměřenou na výrobu automobilových dílů, hledáme brigádníky na dlouhodobou výpomoc ve výrobě, kteří by měli možnost pracovat nárazově jak ve všední dny, tak o víkendech. Práce je vhodná i pro důchodce. Nástup je možný ihned!

Náplň práce:
- jednoduchá obsluha stroje
- zakládání dílů do stroje a odebírání hotových komponentů
- vizuální kontrola komponentů

Nabízíme:

- dlouhodobou brigádu ve výrobním závodě
- mzdu až 107 Kč/hod. (základní mzda 98 Kč/hod. + příplatky za práci v noci 10 %)
- na víkendové směny příspěvek na dojíždění 50-150 Kč/den dle dojezdové vzdálenosti
- pravidelný výplatní termín
- práci na dohodu o pracovní činnosti

Požadujeme:

- VLASTNÍ DOPRAVU do průmyslové zóny Triangle, případně dobré autobusové spojení
- věk nad 18 let
- fyzickou zdatnost, zodpovědný přístup k práci, manuální zručnost
- ochotu práce na směny - směna může být jak ranní, tak odpolední či noční

Vaše životopisy, prosím, zasílejte na níže uvedenou adresu. NEZAPOMEŇTE UVÉST NÁZEV POZICE, O KTEROU SE UCHÁZÍTE. Prosím, uveďte telefonní spojení na Vás. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Kraj: Ústecký  Místo výkonu práce: Chomutov
Předpokládaný nástupní plat: 98 Kč/hod
Konzultant: personální konzultantka  E-mail: chomutov@indexnoslus.cz  Mobilní telefon: 734 173 919
Adresa: Chelčického 97, 430 01 Chomutov
Datum: 18.11.2017
+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.