Stabilní zaměstnání ve výrobě obalů - pouze 2směnný provoz

Detail pozice:

Pro našeho významného klienta, světového výrobce obalových materiálů ve Stříteži u Jihlavy, hledáme manuálně zručné uchazeče na pozici manipulačního dělníka/ce. Jednoduchá práce je vhodná pro všechny ženy i muže - bez ohledu na vzdělání i předchozí praxi - kteří se nebojí pracovat a jsou ochotni pracovat ve 2 směnách. Nabízíme odpovídající mzdu, týden dovolené navíc a hlavně - různorodou práci v mezinárodní společnosti. Nástup možný IHNED!

Náplň práce:
- odebírání kartonových výrobků od strojů
- vkládání výrobků a forem
- kontrola kvality vyrobených výrobků

Nabízíme:

- mzdu až 16 000 Kč/měsíc (odpovídá mzdě 92,50 Kč/hodinu)
- 5 týdnů dovolené
- různorodou a zajímavou náplň práce
- příjemné a moderní prostředí
- dlouhodobou spolupráci
- zázemí silné mezinárodní společnosti
- uplatnění i pro uchazeče bez praxe a kvalifikace
- pravidelný výplatní termín

Požadujeme:

- čistý trestní rejstřík, dobrý zdravotní stav
- spolehlivost, pečlivost, dochvilnost, manuální zručnost
- ochotu pracovat v dvousměnném provozu

Kraj: Vysočina  Místo výkonu práce: Jihlava
Předpokládaný nástupní plat: 16.000 Kč/měsíc
Konzultant: personální konzultantka  E-mail: jihlava@indexnoslus.cz  Mobilní telefon: 778 528 984
Adresa: Žižkova 1696/15, 586 01 Jihlava
Datum: 19.10.2017
+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.