Brigáda v obchodě v Liberci - 97 Kč/hod.

Detail pozice:

Hledáme spolehlivé a pracovité brigádníky do obchodního řetězce v centru v Liberce na ranní, odpolední i noční směny.

Náplň práce:
- obsluha na lahůdkových pultech
- doplňování zboží
- výpomoc na pekárně

Dny a časy směn si můžete vybrat podle svých možností.
Směny se domlouvají týden dopředu. Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci.

Nabízíme:

- mzdu 97 Kč/hod.
- dlouhodobou brigádu s možností volby směn
- výbornou dopravní dostupnost
- příjemné pracovní prostředí
- práce na dohodu o pracovní činnosti
- pravidelný výplatní termín

Požadujeme:

- zdravotní průkaz pro práci v potravinářství - NUTNÉ ZAJISTIT! (u Vašeho obvodního lékaře)
- věk min. 16 let, noční směny od 18 let
- čistý trestní rejstřík (stačí podepsat čestné prohlášení)
- pracovitost a spolehlivost

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat pomocí odpovědního tlačítka níže a uveďte prosím, o které směny/dny máte zájem!

Kraj: Liberecký   Místo výkonu práce: Liberec
Předpokládaný nástupní plat: 97 Kč/hod
Konzultant: personální konzultantka  E-mail: liberec@indexnoslus.cz  Mobilní telefon: 777 587 010
Adresa: Voroněžská 144, 460 01 Liberec
Datum: 19.10.2017
+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.