PRODEJCE - obchodní dům - velmi dobré platy

Detail pozice:

Hledáme prodejní poradce pro společnost zabývající se prodejem nábytku, doplňky, elektro, svítidla, nádobí, kanceláře . Výhodou je zkušenost na pozici související s prodejem tohoto sortimentu, ale není podmínkou. Stačí jakákoliv praxe na pozici prodavače. Zaučíme vás.

Nabízíme dobrou práci na hlavní pracovní poměr v příjemném a moderním prostředí. Možnost pracovní seberalizace a možnost karierního růstu.
Velmi dobrý plat a mnoho zaměstnaneckých benefitů a výhod. Příjemné pracovní podmínky a přátelský kolektiv.

Pracoviště Praha

Náplň práce:
- komunikace se zákazníkem
- řešení dle požadavků zákazníka
- uzavírání smluv se zákazníkem
- zajištění doplnění zboží na prodejně, výdej, příjem, inventura

Nabízíme:

- stabilitu silné společnosti
- možnost kariérního růstu
- perspektivu dlouhodobého zaměstnání
- atraktivní platové ohodnocení
- možnost dalšího vzdělávání a kvalitní zaškolení
- smlouvu na dobu neurčitou
- stravenky
- závodní stravování
- důchodové připojištění
- zaměstnanecké slevy na veškerý sortiment
- velmi výhodné telefonické tarify
- příjemné pracovní prostředí
- možnost seberealizace
a mnoho dalších firemních benefitů

Požadujeme:

- výhodou je zkušenost na obdobné pozici, ale není podmínkou
- komunikativní dovednosti
- zájem o další vzdělávání
- znalost PC, Excel, Word, výhodou je znalost některého z grafických programů

Vaše životopisy, prosím, zasílejte na níže uvedenou adresu. NEZAPOMEŇTE UVÉST NÁZEV POZICE, O KTEROU SE UCHÁZÍTE. Prosím, uveďte telefonní spojení na Vás. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Kraj: Praha  Místo výkonu práce: Praha
Předpokládaný nástupní plat: 25000 Kč/měsíc
Konzultant: Jan Turek  E-mail: jan.turek@indexnoslus.cz  Mobilní telefon: 608 353 313
Adresa: Valtínovská 4, 140 00 Praha 4
Datum: 18.11.2017
+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.