Práce pro milovníky motorismu, až 27.000/měs. 13.a 14.plat

Detail pozice:

Pro významnou výrobní společnost v Otrokovicích hledáme šikovné pracovníky na různé pozice ve výrobě pneumatik na hlavní pracovní poměr. Nástup možný každý týden! Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže (fyzická náročnost). Výběrové řízení probíhá bez zdlouhavého čekání - možnost nástupu každý týden!

Náplň práce (dle typu pozice):
- příprava a zpracování polotovarů
- kompletování výrobků na konfekčních strojích
- lisování a dokončování výrobků

Místo výkonu práce – Otrokovice

Nabízíme:

- zajímavou mzdu + příplatky - až 27.000 Kč/měsíc
- nadstandardní prémie (13. a 14. plat)
- zvýhodněné podnikové stravování
- možnost práce přesčas, která se proplácí
- výběrové řízení bez zdlouhavého čekání - možnost nástupu každý týden!
- exkurze v podniku před nástupem
- nové a moderní pracovní prostředí
- možnost kariérního postupu

Požadujeme:

- výborný zdravotní stav, fyzickou zdatnost
- ochotu práce ve směnném provozu
- dokončené základní vzdělání

Kraj: Zlínský  Místo výkonu práce: Otrokovice
Konzultant: personální konzultantka  E-mail: otrokovice@indexnoslus.cz  Mobilní telefon: 608 984 000
Adresa: Tř. Tomáše Bati 1849, 765 02 Otrokovice
Datum: 18.11.2017
+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.