Kontrolor/ka kvality - nadstandardní mzda i příplatky

Detail pozice:

Pro našeho dlouhodobého klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici kontrolor/ka kvality. Nabízíme zajímavou práci na různých místech Plzeňska (cestování), za to nadstandardní mzdové ohodnocení i zajištěnou dopravu na místo výkonu práce. Pozice je vhodná i pro uchazeče bez praxe a vzdělání. Nástup je možný ihned!

Náplň práce:
- výstupní kontrola kvality
- manipulace s výrobky

Nabízíme:

- mzdu až 21.000 Kč/měsíc
- osobní ohodnocení v případě spokojenosti s odvedenou prací
- práci na hlavní pracovní poměr
- příplatky dle zákoníku práce
- dovolenou 4 týdny
- pravidelný výplatní termín
- různá místa výkonu práce (např. Tachov, Město Touškov, Ostrov u Stříbra, Ostrov nad Ohří aj.)
- dopravu na místo výkonu práce

Požadujeme:

- dobrý zrak
- spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost
- ochota práce ve třísměnném provozu
- řidičský průkaz a průkaz VZV výhodou

Kraj: Plzeňský  Místo výkonu práce: Plzeň
Předpokládaný nástupní plat: 21000 Kč/měsíc
Konzultant: personální konzultantka  E-mail: plzen@indexnoslus.cz  Mobilní telefon: 731 171 476
Adresa: Rokycanská 140/27, 312 00 Plzeň
Datum: 27.04.2017
+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.