Pokladní - až 99 Kč/hod. - možnost volby směn

Detail pozice:

Pro známý řetězec super- a hypermarketů v Plzni hledáme šikovné a pracovité brigádníky na pozici pokladní. Brigáda je vhodná pro různé typy uchazečů, např. pro studenty, maminky na rodičovské dovolené nebo jako přivýdělek k Vašemu stávajícímu povolání! Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- skenování kódů
- manipulace s hotovostí
- komunikace se zákazníky

Nabízíme:

- mzdu až 99 Kč/hod. (90 Kč/hod. + příplatky dle zákoníku práce)
- práci na dohodu o pracovní činnosti
- možnost dlouhodobé spolupráce
- pravidelný výplatní termín
- potřebná zaškolení, získání praxe

Požadujeme:

- věk min. 18 let
- platný potravinářský průkaz
- čistý trestní rejstřík
- spolehlivost, pracovitost, úsměv na tváři

Kraj: Plzeňský  Místo výkonu práce: Plzeň
Předpokládaný nástupní plat: 90 Kč/hod
Konzultant: personální konzultantka  E-mail: plzen@indexnoslus.cz  Mobilní telefon: 731 171 476
Adresa: Rokycanská 140/27, 312 00 Plzeň
Datum: 26.05.2017
+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.