Servisní technik drobné elektroniky - až 29.500 Kč/měsíc

Detail pozice:

Pro našeho významného klienta, který se zabývá opravou spotřební elektroniky (jako např. x-boxů, notebooků, set-top-boxů apod.) hledáme vhodné uchazeče na pozici Elektrotechnik. Místo výkonu práce se nachází cca 15 min od Prahy - Říčany-Jažlovice. Doprava je zajištěna ZDARMA svozovým autobusem z Prahy 4 – metro C Opatov

NÁPLŇ PRÁCE
- definování oprav vadných přístrojů a jejich řešení
- používání měřících zařízení
- diagnostika poruch, testování chybových kódů
- dodržování současných pravidel oprav a vytváření nových
- zlepšování procesu oprav vedoucí ke zvýšení jejich výkonnosti

Nabízíme:

- dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
- mzdu 26.000 Kč/měsíc + bonusovou složku 3.500 Kč/měsíc
- nástup možný ihned
- příjemné pracovní prostředí
- zvýhodněné stravování na všech směnách
- poskytnutí pracovních pomůcek
- pravidelný výplatní termín
- možnost kariérního růstu

Požadujeme:

- vzdělání v oboru elektro (slaboproud), orientace v elektronických schématech
- praktickou zkušenost s mikropájením a používáním měřících zařízení (např. multimetr, osciloskop apod.)
- praxi na obdobné pozici (není podmínkou, pouze výhodou)
- ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Kraj: Středočeský  Místo výkonu práce: Říčany
Předpokládaný nástupní plat: 26000 Kč/měsíc
Konzultant: personální konzultantka  E-mail: florenc1@indexnoslus.cz  Mobilní telefon: 739 249 900
Adresa: Pobřežní 16/18, 186 00 Praha 8
Datum: 27.03.2017
+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.