Administrátor/ka projektů - 120 Kč/hod.

Detail pozice:

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se kontrolou kvality, hledáme schopného kandidáta/kandidátku na pozici Administrátor/ka projektů. Pokud hledáte pestrou práci, ve které se nebudete nudit, pak je tato pozice vhodná právě pro Vás!

Náplň práce:
- administrativní podpora koordinátora
- zpracovávání týdenních výkazů práce zaměstnanců
- vedení osobních složek zaměstnanců
- kontrola knihy jízd
- e-mailová komunikace
- plánování směn

Nabízíme:

- mzdu 120 Kč/hod.
- práci na dohodu o pracovní činnosti
- příspěvek na dopravu
- pravidelný výplatní termín
- možnost dlouhodobé spolupráce
- místo výkonu práce: Stříbro

Požadujeme:

- SŠ vzdělání
- pokročilá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
- flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost
- schopnost dotáhnout věci do konce
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič, vlastník osobního automobilu)
- znalost německého nebo anglického jazyka výhodou

Kraj: Plzeňský  Místo výkonu práce: Stříbro
Předpokládaný nástupní plat: 120 Kč/hod
Konzultant: personální konzultantka  E-mail: plzen@indexnoslus.cz  Mobilní telefon: 731 171 476
Adresa: Rokycanská 140/27, 312 00 Plzeň
Datum: 27.03.2017
+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.