Pracovník ve skladu elektroniky - stabilní zaměstnání

Detail pozice:

Pro našeho významného klienta, předního výrobce elektronických zařízení - Flextronics International s.r.o., hledáme nové pracovníky na pozici pracovníka ve skladu. Jedná se o práci v dvousměnném provozu v Černé za Bory. Práce vhodná spíše pro muže, a to i bez kvalifikace a vzdělání - vše se pracovník naučí. Nástup je možný ihned.

Náplň práce:
- příjem, výdej zboží
- manipulace s materiálem
- účast na inventurách
- skladování materiálu

Nabízíme:

- práci ve stabilní a uchazeči žádané společnosti
- dlouhodobou spolupráci
- nástupní mzdu až 15.000 Kč (obsahující základní mzdu + osobní ohodnocení, příplatky dle zákoníku práce)
- dvousměnný provoz
- stravenky v hodnotě 70 Kč za každý odpracovaný den již během zkušební doby
- dobrou dostupnost pracoviště

Požadujeme:

- pracovitost
- fyzickou kondici
- čistý výpis z rejstříku trestů

Kraj: Pardubický  Místo výkonu práce: Pardubice
Předpokládaný nástupní plat: 15000 Kč/hod
Konzultant: personální konzultantka  E-mail: pardubice@indexnoslus.cz  Mobilní telefon: 777 587 011
Adresa: třída Míru 109, 530 02 Pardubice
Datum: 27.03.2017
+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.