Balení, čistění a servis spotřební elektroniky– až 25 000 Kč

Detail pozice:

Do servisu drobné elektroniky v Říčanech - Jažlovicích hledáme muže i ženy bez ohledu na věk a předchozí pracovní praxi, a to na jednoduché servisní opravy herních konzolí, set-top-boxů, notebooků. Na práci budete zaškoleni, opravdu není třeba se jí bát!!! Jedná se o výbornou pracovní příležitost v rozvíjejícím se oboru, se zajímavým mzdovým ohodnocením, nástupním bonusem 10.000 Kč a dalšími benefity. Nástup je možný ihned!

Pracoviště se nachází v Říčanech - Jažlovicích. Nabízíme BEZPLATNOU SVOZOVOU DOPRAVU z Prahy (od stanice metra C - Opatov, a to na každou směnu).

Náplň práce:
- čištění elektropřístrojů od prachu a nečistot
- jednoduchý servis zařízení
- čištění kabelů
- kompletace a balení přístrojů po jejich opravě

Nabízíme:

- zajímavé finanční ohodnocení – až 25.000 Kč/měsíc
- nástupní bonus 10 000 Kč
- svozová doprava ZDARMA
- poskytnutí pracovních ochranných pomůcek
- k dispozici zvýhodněné stravování na všech směnách
- dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- možnost kariérního růstu

Požadujeme:

- základní manuální zručnost, spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost
- trestní bezúhonnost
- ochotu pracovat ve směnném provozu (třísměnný nebo dvousměnný provoz - VÍKENDY VOLNÉ!)

Vaše životopisy, prosím, zasílejte na níže uvedenou adresu. NEZAPOMEŇTE UVÉST NÁZEV POZICE, O KTEROU SE UCHÁZÍTE. Prosím, uveďte telefonní spojení na Vás. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Kraj: Středočeský  Místo výkonu práce: Říčany
Předpokládaný nástupní plat: 25 000 Kč/měsíc
Konzultant: personální konzultantka  E-mail: florenc1@indexnoslus.cz  Mobilní telefon: 739 249 900
Adresa: Pobřežní 16/18, 186 00 Praha 8
Datum: 27.04.2017
+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.