Pokladní v hypermarketu - Semily - 90 Kč/hod

Detail pozice:

Do supermarketu v Semilech hledáme zodpovědné a spolehlivé brigádníky na pozici pokladní a na další pomocné práce. Jedná se o brigádu vhodnou pro komunikativní a pro zákaznicky orientované uchazeče. Díky možnosti volby směn je tato brigáda vhodná pro studenty VŠ, maminky na MD/RD, aktivní důchodce, uchazeče z evidence ÚP, nebo jako vhodný přivýdělek k Vašemu stávajícímu zaměstnání. Všechny uchazeče zaškolíme, takže zkušenosti nejsou nutné! Nabízíme dlouhodobou spolupráci. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- komunikace se zákazníky
- práce s bezhotovostní/hotovostní platbou
- manipulace se zbožím

Nabízíme:

- volbu směn dle vlastních časových možností
- výplata záloh
- mzdové ohodnocení 90 Kč/hod. + příplatky za víkend, svátky...
- možnost dlouhodobé spolupráce
- stabilní příjem
- práci na dohodu o pracovní činnosti
- příjemné pracovní prostředí
- zaškolení

Požadujeme:

- potravinářský průkaz
- plnoletost
- čistý trestní rejstřík
- spolehlivost a pracovitost

Kraj: Liberecký   Místo výkonu práce: Semily
Předpokládaný nástupní plat: 90 Kč/hod
Konzultant: personální konzultantka  E-mail: liberec@indexnoslus.cz  Mobilní telefon: 777 587 010
Adresa: Voroněžská 144, 460 01 Liberec
Datum: 27.04.2017
+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.