Výpomoc na pokladně - až 99 Kč/hod

Detail pozice:

Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivé a šikovné pracovnice a pracovníky na pozici pokladní. Předchozí zkušenosti na pokladně výhodou, ale ne podmínkou.

Výhodou je volba směn podle Vašich časových možností. K dispozici jsou ranní nebo odpolední směny. Pracovní pozice je vhodná pro ženy, muže, studenty a maminky na MD. Nástup je možný ihned.

Náplň práce:
- komunikace se zákazníky
- manipulace se zbožím
- práce s hotovostní/bezhotovostní platbou

Nabízíme:

- mzdu 90 Kč/hod + příplatky dle ZP
- dlouhodobou spolupráci
- volbu směn podle Vašich časových možností
- dobrou dopravní dostupnost
- nástup možný ihned
- možnost výplaty týdně

Požadujeme:

- potravinářský průkazu
- věk 18 let, trestní bezúhonnost
- zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost

Kraj: Královehradecký   Místo výkonu práce: Hradec Králové
Předpokládaný nástupní plat: 90 Kč/hod
Konzultant: personální konzultantka  E-mail: hradeckralove@indexnoslus.cz  Mobilní telefon: 777 587 006
Adresa: Gočárova tř. 504, 500 02 Hradec Králové
Datum: 27.04.2017
+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.