Nenáročná brigáda - ranní směna - 90 Kč/hod.

Detail pozice:

Pro přední českou společnost vyrábějící plastové obaly a dílčí plastové součástky pro automobilový průmysl hledáme vhodné brigádníky a brigádnice na nenáročnou kompletaci výrobků.

Náplň práce:
- lehké montážní práce ve výrobě (navlékání gumiček a těsnění na drobné plastové součástky)

Nabízíme:

- fyzicky nenáročnou práci vsedě vhodnou i pro uchazeče s horší kondicí
- práci v jednosměnném provozu (ranní směna 6:00-14:30)
- odměnu 90 Kč/hod.
- pravidelný výplatní termín

Požadujeme:

- manuální zručnost a dobrý zrak (mohou být i brýle)
- spolehlivost
- pravidelnou docházku pondělí – pátek po dobu alespoň 1 měsíce

Kraj: Plzeňský  Místo výkonu práce: Kralovice
Předpokládaný nástupní plat: 90 Kč/hod
Konzultant: personální konzultantka  E-mail: rakovnik@indexnoslus.cz  Mobilní telefon: 778 703 574
Adresa: Kuštova 313, 269 01 Rakovník
Datum: 26.05.2017
+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.