Operátor ve výrobě - až 24.000 Kč - i bez praxe či vzdělání

Detail pozice:

Pro našeho klienta, společnost se specializací na výrobu ocelových lisovaných výrobků pro automobilový průmysl, hledáme schopné a spolehlivé pracovníky do výroby. Nabízíme dlouhodobou spolupráci, zajímavou měsíční mzdu i další příplatky a bonusy. Místo výkonu práce je průmyslová zóna Triangle Žatec. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- jednoduchá obsluha poloautomatických strojů
- obsluha hydraulického lisu, laseru nebo svařovacího robota

Nabízíme:

- příležitost ve známé zahraniční společnosti s možností osobního rozvoje
- měsíční mzdu až 24.000 Kč/měsíc
- příplatky dle zákoníku práce
- nadstandardní příplatek za přesčas 50%
- pravidelný výplatní termín
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na stravování
- jistotu stabilního příjmu
- pracovní příležitost i pro kandidáty bez praxe, či vzdělání

Požadujeme:

- zkušenost s prací ve výrobní společnosti (pokud jste absolvent oboru automechanik, autoklempíř či autoelektrikář není praxe podmínkou)
- spolehlivost a pracovitost
- svářečský průkaz (TIG) - výhodou
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (8 hodinové směny dle výrobního kalendáře)
- dobrý zdravotní stav
- čistý trestní rejstřík

Kraj: Ústecký  Místo výkonu práce: Louny
Předpokládaný nástupní plat: 20000 Kč/měsíc
Konzultant: personální konzultantka  E-mail: louny@indexnoslus.cz  Mobilní telefon: 775 587 004
Adresa: Průmyslová zóna TRIANGLE, Žatec
Datum: 27.06.2017
+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.