Facebook

České Budějovice


Facebook

Kontakt na pobočku České Budějovice

Kubatova 1240/6, 370 01 České Budějovice
777 587 005
ceskebudejovice@indexnoslus.cz
https://www.facebook.com/indexnosluscr

Vzhledem ke stávající situaci jsme se rozhodli z preventivních důvodů omezit provoz naší pobočky s platností od 11.3.2020 až do odvolání.
Pokud se potřebujete osobně setkat, kontaktujte naši personální konzultantku telefonicky a domluvte se na dalším postupu.

Dle telefonické domluvy

Kde sídlíme

Naše pobočka se  nachází v ulici Kubatova v Pražském Sídlišti nedaleko nákupního centra IGY. Modrá budova, ve které pobočka sídlí, je umístěna přímo naproti hlavnímu vchodu do ZŠ a MŠ Kubatova. Najdete nás v přízemí budovy.

České Budějovice

Jak se k nám dostanete? 

Nejbližší zastávka MHD je na Mariánském náměstí, na které zastavuje většina spojů města. K pobočce se dostanete také od zastávky Družba – IGY nebo U Zelené ratolesti. Ze všech těchto zastávek se k pobočce dostanete do deseti minut.

Z vlakové i autobusové stanice se dostanete na pobočku buď pěšky přes Lannovu třídu, Na Sadech a Mariánské náměstí nebo přímým spojem MHD č. 6, 9, 11. Dvaceti minutový lístek na MHD zakoupíte na zastávce v automatu za 13 Kč nebo můžete poslat SMS kód „BUD“ na číslo 90206 a tím si zakoupit šedesáti minutovou elektronickou jízdenku za 25 Kč.

Parkování: Zaparkovat můžete podélně přímo v ulici Kubatova.

Zde nás najdete