155 Kč/hod- Flexibilní brigáda pro všechny, i víkendy

Lokalita
Brno
Druh pozice
Brigáda
Mzda / ohodnocení
155 - 155 Kč/hod.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Potřebuješ si přivydělat na VÁNOCE? Hledáš brigádu v KONKRÉTNÍ LOKALITĚ? Chceš si VOLIT SMĚNY podle svých potřeb? Pak čti dále.

Momentálně hledáme brigádníky do různých obchodů v Brně na doplňování zboží a obsluhu zákazníků. Pracovat můžeš ve všední dny i o víkendech na ranních, odpoledních i nočních směnách. Pravidelná docházka není vyžadována, můžeš chodit dle svých preferencí. Směna je dlouhá cca 5-9 hodin. Předchozí zkušenosti nejsou třeba, rádi Tě zaškolíme a školení samozřejmě proplatíme. Nástup možný IHNED.

V případě zájmu nás můžeš kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle. Domluva je rychlá, na směnu můžeš jít klidně už zítra a peníze mít na účtu za pár dní!

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • mzda 155 Kč/hod
  • odborné zaškolení zkušenými pracovníky
  • brigádu s volbou směn dle Tvých časových možností
  • práci v příjemném pracovním prostředí
  • možnost krátkodobé i dlouhodobé spolupráce
  • výplaty mzdy 1x týdně nebo častěji (dle domluvy)

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • dobrý zdravotní stav, potravinářský průkaz
  • věk nad 18 let

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI