Administrativní podpora projektantů-i bez praxe

Lokalita
Praha
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Jsi pečlivý/á a baví Tě administrativa? Jsi technický typ a umíš číst v projektech? Jsi čerstvým absolventem SŠ a chceš získat praxi?
Hledáme administrativní posilu pro naše projektanty na pozici referenta. Jedná se převážně o administrativní činnost spojenou s občasnými služebními cestami a komunikací s různými úřady. Nepotřebuješ žádnou praxi, podmínkou je pouze znalost čtení v projektech a řidičský průkaz sk. B. Vše ostatní Tě rádi naučíme.

A co bude Tvojí náplní práce?
- zajišťování územních rozhodnutí
- komunikace s úřady
- veškeré práce související s vyjádřeními jednotlivých úřadů
- spolupráce s projektanty
- administrativní a koordinační aktivity

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • stabilní a dlouhodobé zaměstnání ve společnosti rodinného typu
  • základní mzdu + prémie
  • vzdělávací kurzy, možnost seberealizace a profesního růstu
  • odměny za dosažené výsledky
  • přátelskou atmosféru a výborný kolektiv
  • příspěvek na stravování
  • PC a mobilní telefon

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • SŠ vzdělání
  • znalost čtení v projektech
  • znalost práce na PC, Word, Excel a Outlook
  • přesnost, samostatnost a smysl pro systematickou práci
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI