Asistent/ka – administrativní podpora oddělení

Lokalita
Praha
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
28000 - 35000 Kč/měs.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáme šikovné asistenty/asistentky na různá oddělení (export, logistika, servis, marketing…), kteří budou vypomáhat s administrativou jednotlivých oddělení. Pokud hledáte stabilní zaměstnání a práce na PC Vám není cizí, pak jste to právě vy, koho hledáme! Práce je vhodná pro muže i pro ženy.

Náplň práce:
- administrativní výpomoc celému oddělení

Pracoviště je bez problémů dostupné cca 15 minut autobusem z metra Háje.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • jistotu stabilního zaměstnání
  • zajímavé mzdové ohodnocení dle praxe
  • možnost kariérního růstu
  • závodní stravování
  • slevy na firemní zboží
  • multisport kartu
  • zvýhodněný tarif u mobilního operátora

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • základní znalost práce s PC (Word, Excel)
  • komunikační a organizační dovednosti

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI