Až 1800 Kč/směna -bezva brigáda ve výrobě, mzda týdně

Lokalita
Brno
Druh pozice
Brigáda
Mzda / ohodnocení
150 - 180 Kč/hod.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáme šikovné a manuálně zručné brigádníky na dlouhodobou spolupráci do výroby plastových součástek a obalových materiálů. Nabídnout Vám můžeme pravidelný přivýdělek s bonusem za pravidelnou docházku. Od Vás požadujeme docházku alespoň 2-3x týdně na denní a noční směny ve všední dny (6:00 – 18:00 a 18:00 – 6:00), výjimečně o víkendech. Směny si můžete volit dle Vašich časových možností.

Brigáda probíhá v CTParku v Modřicích. Vzhledem k fyzické náročnosti je brigáda vhodnější spíše pro muže.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • základní mzdové ohodnocení 150 Kč/hod
  • příplatek 12 Kč/hod za práci v noci, o víkendu příplatek 30 Kč/hod
  • dlouhodobou a pravidelnou brigádu
  • možnost dotovaného stravování
  • místo výkonu práce CTPark Modřice (doprava zdarma z centra Brna)

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • fyzickou zdatnost a manuální zručnost
  • věk minimálně 18 let

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI