Brand Manager – beauty segment

Lokalita
Praha
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Pro úspěšnou rychle rostoucí firmu, která již více než 10 let zastupuje zahraniční prémiové kosmetické značky v regionu Česká republika a Slovensko hledáme do týmu kolegu/kolegyni na pozici Brand Manager. Pokud jste příznivcem kosmetiky a módních trendů, máte zkušenosti s brand managementem a částečně i s digitálním marketingem, jste to právě vy koho hledáme.

Náplň práce:
- realizace marketingové a komunikační strategie
- tvorba rozpočtů a marketingových plánů
- spolupráce s reklamními agenturami a externími dodavateli
- tvorba e-mailingu zasílaného zákazníkům
- návrh a realizace firemních propagačních materiálů
- práce s CRM a následné vyhodnocování obchodních aktivit
- správa firemního profilu na sociálních sítích

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavou a rozmanitou práci v beauty prostředí luxusních značek
  • motivující finanční ohodnocení.
  • příspěvek na stravování, teambuildingové aktivity, nákup produktů za zaměstnanecké ceny
  • 5 týdnů dovolené
  • práci na plný úvazek na dobu neurčitou.

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • prokazatelná zkušenost na pozici brand marketingu, marketingová komunikace včetně sociálních sítí
  • analytické myšlení
  • zkušenosti z prémiového segmentu
  • výborné komunikační schopnosti, schopnost pracovat v týmu, ale i samostatně.

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI