Brigáda ve skladu,150 Kč/hod.,nástup ihned,volba směn

Lokalita
Břeclav
Druh pozice
Brigáda
Mzda / ohodnocení
150 - 150 Kč/hod.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Do mezinárodní společnosti, která je jedním z největších evropských poskytovatelů logistických služeb, hledáme šikovné a spolehlivé brigádníky na výpomoc do skladu bez obsluhy VZV. Náplní práce na této brigádě je např. nakládání a vykládání zboží z palet, kontrola, označování a balení zboží, práce se čtečkou či udržování pořádku ve skladu.

Směny jsou ranní od 6 hod., od 8 hod. nebo od 10 hod. a délka směn bývá 4 - 8 hodin, dle domluvy. Nástup možný ihned, brigáda do konce listopadu. Místo výkonu práce Břeclav.

Brigáda je svou povahou vhodnější spíše pro muže.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • motivující mzdu 150 Kč/hod.
  • možnost volby směn i jejich délky dle Vašich časových možností
  • práci v čistém a klidném prostředí
  • směny ve všední dny
  • bufet s výhodnými cenami jídel přímo naproti firmě

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • dobrý zdravotní stav, spolehlivost a fyzickou zdatnost

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI