Čistá práce ve výrobě v Praze – až 40.200 Kč/m

Lokalita
Praha
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
31000 - 40200 Kč/měs.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Chcete získat stabilní práci v čistém klimatizovaném prostředí? Chcete si vydělat dle pozice a praxe až 40.200 Kč? Nevadí Vám práce na směny?
Pak se nám určitě ozvěte, hledáme šikovné pracovníky/ce na různé pozice dle Vašeho výběru a praxe (operátor výroby, seřizovač...).
Pokud máte praxi ve výrobě, je na Vás spolehnutí a chcete získat v této nejisté době stabilní zaměstnání, neváhejte nás kontaktovat. Perfektně si Vás zaškolíme a po dobu zaučení Vám bude nápomocný zkušený kolega.

Lokalita Praha 10

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • Zajímavé mzdové ohodnocení až 40.200 Kč dle pozice a praxe
  • Možnost výběru dvousměnného (bez nočních), třísměnného (8 h směny) i nepřetržitého provozu (12 h směny) dle pozice
  • Osobní ohodnocení po zapracování až 2.400 Kč/měsíc
  • 5 týdnů dovolené
  • Až 5 dní zdravotního volna navíc
  • Firemní kantýnu – stravování od 40 Kč (výběr až z 5 druhů jídel denně)
  • A další zajímavé benefity.

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • -Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Čistý trestní rejstřík
  • Manuální zručnost
  • Dobrý zdravotní stav

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI