Dlouhodobá ranní brigáda ve skladu 180 Kč/hod

Lokalita
České Budějovice
Druh pozice
Brigáda
Mzda / ohodnocení
180 - 180 Kč/hod.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáme šikovné a fyzicky zdatné brigádníky na výpomoc při manipulaci s balíkovými zásilkami a další pomocné práce ve skladu. Směny jsou možné PO-PA - ranní od 6:00 do 8:00 (po domluvě do 7:30) Není nutné chodit každý den. Po domluvě lze chodit i na odpolední směny PO-PA 14:00-20:00.

Pozice je svým charakterem vhodnější pro muže. Ideální jako přivýdělek před prací, školou, pro OSVČ, důchodce i nezaměstnané.

Místo výkonu: České Budějovice.
Nástup možný ihned nebo po domluvě.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • ohodnocení 180 Kč/ hod.
  • smlouva na dohodu o pracovní činnosti
  • pravidelný výplatní termín
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • dlouhodobá spolupráce
  • možnost záloh

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • 18 let a více
  • čistý trestní rejstřík
  • fyzická zdatnost
  • flexibilita

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI