Doplňování zboží v obchodě, až 166 Kč/hod, Krnov

Lokalita
Krnov
Druh pozice
Brigáda
Mzda / ohodnocení
151 - 166 Kč/hod.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Máte zájem o pohodovou brigádu? Pak se nám ozvěte! Hledáme šikovné brigádníky na pozici pokladní/pokladník a vybalování/doplňování zboží v hypermarketu v Krnově.

Brigáda je vhodná např. pro studenty, rodiče na rodičovské dovolené, kandidáty z řad uchazečů ÚP, důchodce.

Směny jsou ranní a odpolední od pondělí do neděle. Předchozí zkušenosti nejsou třeba, rádi Vás zaškolíme a školení samozřejmě proplatíme.

Nástup na brigádu od 1. 11. 2024 nebo dle domluvy.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • základní mzda 151 Kč/h + příplatky dle Zákoníku práce
  • přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • pravidelný výplatní termín
  • výplatu ZÁLOH ze mzdy i několikrát do týdne dle domluvy
  • smlouvu na dohodu o pracovní činnosti (DPČ)

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • věk nad 18 let
  • fyzickou zdatnost
  • spolehlivost, zodpovědnost

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI