Elektronik – až 45 000Kč/m, vhodné i pro absolventy

Lokalita
Kaznějov
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Baví vás elektrotechnika, a hledáte práci, ve které by náležitě ocenili váš potenciál? Do malého a přátelského kolektivu hledáme nového kolegu. Jedná se o velmi zajímavou a různorodou práci. Přestože se jedná o mezinárodní firmu, neosobní korporátní prostředí zde nenajdete – naopak, těšit se můžete na rodinnou atmosféru a pohodové pracovní prostředí, ve kterém budete moct profesně i osobně růst.
Náplní práce je navrhování, vytváření a údržba elektronických zařízení (zkouška obvodu, funkční testy), analýza chyb a celková podpora a optimalizace výrobního procesu.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • nástupní mzdu 35 000 Kč/m, po zaučení až 45 000 Kč/m
  • letní a vánoční prémie
  • stravenkové karty
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • 7,5 hodinovou pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • možnost jazykových kurzů a dalšího vzdělávání
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní akce

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • nadšení do elektrotechniky, touha zkoušet nové věci
  • znalost elektrotechniky a programování
  • vyhláška 50/1978 Sb. § 5 a vyšší (není podmínkou, možnost absolvování školení u zaměstnavatele)
  • ŘP sk. B výhodou

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI