Elektronik/servisní technik, mzda až 54.200 Kč

Lokalita
Praha
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
40000 - 54200 Kč/měs.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáte stabilní zaměstnání v moderním čistém prostředí s možností kariérního růstu a zajímavými benefity? Máte elektro vzdělání nebo zkušenost na obdobné pozici? Pak nás neváhejte kontaktovat! Hledáme šikovné kolegy přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání).

náplň práce:
- servis elektronických zařízení
- montáž a údržba automatizačních systémů

místo výkonu práce: Praha 10

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé platové ohodnocení dle praxe 40.000 - 54.200 Kč
  • dotované závodní stravování
  • možnost kariérního růstu a profesního rozvoje
  • nástup přímo do kmenového stavu společnosti
  • práci ve stabilní společnosti a příjemném kolektivu

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • ochotu pracovat v třísměnném provozu (06-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06)
  • manuální zručnost

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI