Energetický specialista junior – i pro absolventy

Lokalita
Zlín
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáme nového kolegu/kolegyni, ktorá se orientuje a má přehled v oblasti energetiky, má dobré organizační a komunikační dovednosti. Člověka, který se chce dále profesně rozvíjet a naučit se nové věci. Hledáme juniora i čerstvého absolventa v oboru elektro. Jedná se o práci primárně v kanceláři.

Náplň práce:
- spoluodpovědnost při uzavírání smluvních vztahů s obchodními partnery
- výběrová řízení na dodávky energií
- kontroly a schvalování dodavatelských faktur, vytváření podkladů pro přefakturace
- kontrola, monitoring a evidence spotřeby energií, predikce cen energií na trhu
- spolupráce s dodavateli a distributory

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost profesního a kariérního růstu
  • 5 dní sick day
  • příspěvek na jídlo v hodnotě 130 Kč
  • slevy na produkty
  • a další benefity

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • vzdělání min. SŠ s maturitou - zaměření elektro silnoproud
  • komunikační dovednosti
  • schopnost samostatného řešení problémů, analytické a logické myšlení.
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office).
  • orientaci a přehled v problematice energetiky výhodou
  • vysoké pracovní nasazení, samostatnost, odpovědnost, trpělivost a důslednost.
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI