Fajn pozice – výroba i sklad, i 1 směna, až 33.000 Kč

Lokalita
Kladno
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Chtěli byste získat stabilní, fajn práci ve skladu s výdělkem až 33 000 Kč, dovolenou navíc, voňavým čerstvým pečivem zdarma a spoustou dalších benefitů? Přidejte se do našeho fajn týmu, hledáme šikovné skladníky/ce i jiné pozice (mechanik, technik, montér, elektromontér...). Nejedná se o pásovou výrobu. Nástup je možný ihned a je přímo do kmenového stavu (nejedná se o agenturní zaměstnávání).

Náplň práce - dle pozice:
- příjem a manipulace se zbožím
- kompletace objednávek, balení a expedice
- seřizování výrobní linky

Místo výkonu práce: Kladno

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé finanční ohodnocení až 33.000 Kč dle pozice a praxe
  • možná práce pouze na 1 směnu od po-pá - dle pozice
  • 5 týdnů dovolené
  • náborový příspěvek 10.000 Kč
  • dotované závodní stravování a kantýna
  • stravenkový paušál
  • denně čerstvé pečivo zdarma
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • firemní akce
  • příjemné pracovní prostředí

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • alespoň malou praxi na vysokozdvižném vozíku (skladník)
  • alespoň malou praxi se seřizováním (mechanik)
  • u některých pozic ochotu pracovat na tři směny

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI