Fajn práce + dopravné, nástupní bonus 💰10 000,-

Lokalita
Zlín
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Staňte se součástí našeho úspěšného týmu! Aktuálně posilujeme základ našeho úspěchu, výrobu. Nabízíme stabilní práci přímo ve Zlíně se super dostupností, volné víkendy a okamžitý nástup. Za vaši pracovitost a nasazení získáte zajímavé finanční odhodnocení, nástupní bonus, bonusové volno, příspěvek na dopravu, příplatky a další výhody. Práce je svým charakterem vhodná spíše pro muže. Ozvěte se nám!

O co se jedná?
→ obsluha linek a jejich základní údržba a úklid
→ vkládání produktů do výrobních linek, kontrola, skládání a balení výrobků
→ příprava surovin pro výrobu, třídění a ukládání obalů a odpadů
→ manipulace s polotovary a hotovými výrobky

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • ✓ nástupní 💰 10 000 Kč
    ✓ příspěvek na dopravu 🚘 a parkování v areálu
    ✓ jistotu práce u silného hráče na trhu
    ✓ bonusové volno ☀️
    ✓ mimořádné odměny a příplatky
    ✓ možnost karierního růstu a navýšení mzdy ↗️
    ✓ stravenkový paušál, Flexipassy
    ✓ slevy na výrobky a služby
    ✓ firemní akce i pro rodinné příslušníky

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • • manuální a fyzickou zdatnost
    • ochotu učit se novým věcem
    • ochotu pracovat na 3 směnný nebo 12 hodinový provoz

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI