Fajn práce pro každého – až 31.000 Kč/m+benefity

Lokalita
Karlovy Vary
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
28000 - 31000 Kč/měs.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Pro zavedený závod v Nejdku (firemní doprava zdarma je zajištěna ze Sokolova) hledáme vhodné zaměstnance do výroby na různé pracovní pozice. Práce probíhá v příjemném prostředí, v třísměnném provozu. Pozice jsou vhodné pro manuálně zručné a fyzicky zdatné uchazeče. Nabízíme zajímavou mzdu s příplatky nad rámec zákoníku práce a 5 týdnů dovolené pro každého! Nástup je možný ihned.

Vaším úkolem bude:
- jednoduchá obsluha výrobní linky
- kontrola kvality hotových výrobků
- jednoduchá manipulace s materiálem a hotovými výrobky

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • nástupní mzdu až 29.000 Kč/měsíc (dle pracovních výkonů a pracovního zařazení), po zkušební době až 31.000 Kč/měsíc
  • příplatky nad rámec zákoníku práce
  • bonus navíc za případné přesčasy 1500 Kč (v případě odpracování více než 15 hodin za měsíc)
  • příplatek za směnný provoz 3000 Kč/m.
  • 5 týdnů dovolené pro každého
  • pohodlné dopravní spojení z Karlových Varů a okolních měst je zajištěno linkovými autobusy
  • svozovou dopravu ze Sokolova zdarma
  • dotované závodní stravování

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • pečlivost a zručnost
  • čistý trestní rejstřík
  • věk minimálně 18 let

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI