Fajn práce pro každého – až 33 000 Kč/m

Lokalita
Beroun
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Chcete mít stabilní a perspektivní práci s mnoha benefity jako např. závodní stravování, penzijní/životní připojištění, firemní reakreační zařízení, kafeterie? Hledáme šikovné kolegy/ně na pozici kontrolor/ka kvality a přípravářka výroby. Nástup možný přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnání).

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • motivační mzdové ohodnocení (fixní mzda, variabilní složka, odměny)
  • práci v úspěšné české firmě, která je ve svém oboru světovým lídrem
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • odborné firemní vzdělávání včetně zácviku a adaptace
  • dotované stravování a další benefity

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • ukončené SOU/SŠ
  • ochotu pracovat v nepřetržitém směnném provozu
  • uživatelskou znalost práce na PC

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI