Fajn práce s pracovní dobou dle Vás – až 174 Kč/hod

Lokalita
Prostějov
Druh pozice
Mzda / ohodnocení
23500 - 28000 Kč/měs.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáte jednoduchou a nenáročnou práci s výběrem směn - zda chcete chodit na ranní, odpolední či noční směny? Máte rádi práci, kdy je za Vámi vidět výsledek? Pro výrobní společnost hledáme vhodné pracovníky do výroby automobilových komponentů a to na ranní (6 - 14 hodin), odpolední (14 - 22 hodin) a noční směny (22 - 6 hodin) - navíc nemusíte chodit každý den v týdnu, ale minimálně 3 směny od pondělí do pátku dle Vašeho volného času. Práce je svou povahou vhodná pro maminky malých dětí nebo i aktivní důchodce. Nabízíme zajímavou mzdu složenou ze základu a bonusů. Místo pracoviště: Prostějov. Nástup možný ihned!

Náplň práce:
- pomocné práce ve výrobě
- obsluha strojů a zařízení
- kontrola kvality výrobků

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • velmi zajímavé mzdové ohodnocení až 174 Kč/h: 140 Kč/h + až 20 Kč/h odměna + příplatky za směnnost
  • docházkový bonus
  • zajímavé pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • podporu ze strany školitele
  • pravidelný výplatní termín s možností záloh

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • pracovitost, spolehlivost, pečlivost
  • manuální zručnost

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI