Fajn práce v netradiční výrobě bez noční, volné so+ne

Lokalita
Zlín
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Láká Vás netradiční, fajn práce bez nočních směn ve výrobě s dlouholetou tradicí? Chcete mít zajímavé a motivující finanční ohodnocení a mnoho zajímavých benefitů, jako jsou 13. a 14. plat a bohatou kafeterie? Pak nás neváhejte kontaktovat, žádná praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme! Nástup je možný ihned nebo dle dohody a je přímo do kmenového stavu společnosti, nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání! Práce je vhodná pro ženy i muže.

Náplň práce:
- ruční manipulace se sklem
- obsluha strojů a práce na lince
- měření a vizuální kontrola výrobků

Místo výkonu práce: Zlín (Salaš)

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé mzdové ohodnocení dle praxe a šikovnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. a 14. plat
  • 3 sick days
  • příspěvek na stravování 60 Kč/den
  • kafeterie
  • nástup přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání)
  • stabilní práce v přátelském kolektivu

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • fyzickou zdatnost
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI