Fajn práce v provozu bez praxe, bonusy

Lokalita
Olomouc
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Láká Vás stabilní, fajn práce pro společnost, která je světovou jedničkou ve výrobě obalů? Chcete si vydělat až 40 000 Kč měsíčně, mít mnoho zajímavých benefitů, jako jsou příspěvky na dopravu nebo obědy přímo na pracovišti? Pak nás neváhejte kontaktovat, žádná praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme! Nástup je možný ihned nebo dle dohody a je přímo do kmenového stavu společnosti, nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání! Práce je vhodná svým charakterem spíše pro muže.

Náplň práce:
- obsluha a seřizování linky
- údržba strojů

Místo výkonu práce: Olomouc

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé mzdové ohodnocení dle praxe až 40 000 Kč
  • pravidelné výkonnostní bonusy
  • bonus za doporučení kolegy 20 000 Kč
  • dotované obědy ve firemní jídelně
  • příspěvek na dopravu
  • 25 dnů dovolené
  • 13 plat
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní akce
  • multisport karta
  • nástup přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání)

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • fyzická zdatnost
  • technické myšlení
  • ochota pracovat ve směnném provozu (ranní, odpolední, noční)

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI