Fajn práce ve skladu či ve výrobě, bonusy

Lokalita
Mariánské Lázně
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Chcete získat fajn práci pro uznávanou českou společnost se zajímavými benefity? Láká Vás práce ve skladu či výrobě? Pak nás rozhodně neváhejte kontaktovat! Hledáme šikovné kolegy na pozice řidiče vzv nebo operátora výroby. Nástup je přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání).

náplň práce:
Řidič VZV: manipulace s materiálem (vratné obaly, výrobky atp.), ukládání výrobků ve skladu

Operátor výroby: obsluha nápojové linky

místo výkonu práce: Mnichov u Mariánských Lázní

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé a motivační mzdové ohodnocení - příplatky za práci v noci a o víkendech, bonusy ke mzdě
  • 1 týden dovolené navíc = 25 dnů dovolené celkem
  • stravenky
  • nástup přímo do kmenového stavu společnosti
  • práci ve stabilní společnosti a příjemném kolektivu
  • nákup výrobků za zvýhodněnou cenu
  • příspěvek na dopravu (dle vzdálenosti)
  • další benefity formou kafeterie (6000,-/rok) na rok dle vlastního uvážení (penzijní připojištění, sport, kultura, dovolená)
    - bezúročné půjčky.

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • dobrý zdravotní stav
  • alespoň minimální zkušenost s ovládáním VZV (u pozice řidič vzv)
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12h směny 6 - 18, 18 - 6)

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI