Fajn práce ve skladu či ve výrobě, volné víkendy

Lokalita
Chrudim
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáte stabilní zaměstnání se zajímavými benefity? Nevadí vám směnný provoz a jste ochotný se naučit něco nového? Pak nás neváhejte kontaktovat! Hledáme šikovné kolegy na pozice řidiče vzv nebo operátora výroby. Praxe není potřeba, vše vás rádi naučíme! Nástup je přímo do kmenového stavu společnosti. Práce je svým charakterem spíše vhodnější pro muže.

náplň práce:
Řidič VZV: manipulace s materiálem, ukládání výrobků ve skladu
Operátor výroby: obsluha svařovacího robota; obsluha lakovací nebo profilovací linky

místo výkonu práce: Pardubice

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé a motivační mzdové ohodnocení dle praxe
  • příplatky za směnnost, bonusy ke mzdě
  • 25 dní dovolené
  • dotované obědy
  • drobné občerstvení
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na životní pojištění
  • nástup přímo do kmenového stavu společnosti
  • práci ve stabilní společnosti a příjemném kolektivu

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • fyzickou zdatnost
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu u pozice operátor (06-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06)
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu u pozice řidič vzv (06-14:00, 14:00-22:00)

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI