Fajn práce ve skladu pro každého – až 38.000 Kč/m

Lokalita
Olomouc
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Láká Vás stabilní, fajn práce pro firmu s dlouholetou tradicí? Chcete pracovat v distribučním skladu a mít možnost výdělku až 38 000 Kč? Nezaleknete se fyzické práce ani práce ve ztížených podmínkách v chladu? Pak nás neváhejte kontaktovat, žádná praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme! Nástup je možný ihned. Práce je svým charakterem vhodná spíše pro muže.

Náplň práce:
- příprava zboží na palety - hlasová navigace
- manipulace s nízkozdvižným elektrickým vozíkem

Místo výkonu práce: Olomouc

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé mzdové ohodnocení dle praxe a šikovnosti až 38 000 Kč
  • příplatky navíc za víkendy a práci v noci
  • jistotu výplaty každý měsíc a pravidelná roční valorizace mezd
  • možnost navýšení mzdy a bonusy v rámci produktivity až 8 000 Kč
  • dotovanou stravu
  • firemní akce
  • širokou nabídku benefitů

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • fyzická zdatnost
  • ochotu pracovat ve vícesměnném provozu v chlazeném nebo suchém skladu (2.směnný provoz:12-ti hod. směny / denní a noční)
  • čistý trestný rejstřík

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI