Fajn práce ve výrobě, až 35.000 Kč, bez praxe

Lokalita
Poděbrady
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
26000 - 35000 Kč/měs.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Chcete pracovat pro silnou mezinárodní společnost, kde budete mít lákavé benefity a mzdu až 35.000 Kč dle pozice? Láká Vás fajn práce na montáži kol či nárazníků? Pak nás určitě neváhejte kontaktovat a přidejte se do fajn týmu! Praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme! Nástup je možný dle pozice i přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání).

Náplň práce (výroba):
- montáž kol nebo nárazníků, obsluha stroje

Místo výkonu práce: Průmyslová zóna Ovčáry u Kolína (MHD z Kolína na všechny směny), v případě zájmu i Poděbrady

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavou mzdu až 35.000 Kč
  • možnost svozů z Kolína
  • stravenkový paušál do mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost přesčasů, 500 bodů na benefit kartu/přesčasová směna
  • dopravní spojení z Kolína na všechny směny
  • férový a lidský přístup, super tým
  • různorodá práce, čisté pracovní prostředí, pohodlné firemní oblečení
  • vitamíny, očkování, kávu zdarma na pracovišti

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • pracovitost a manuální zručnost
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu (ranní 6:00-14:00, odpolední 14:00-22:00, noční 22:00-6:00)
  • popř. možnost pracovat na 12 h směny (pouze lokalita Poděbrady)

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI