Fajn práce ve výrobě bez noční, 1 směna po-pá

Lokalita
Brno
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Láká Vás stabilní práce v průmyslové výrobě s dlouholetou tradicí? Právě teď hledáme nové kolegy pouze na ranní směnu od po-pá. Chcete mít navíc další zajímavé bonusy, jako je dovolená navíc a příspěvky na stravu? Pak nás neváhejte kontaktovat, žádná praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme! Nástup je možný ihned nebo dle dohody a je přímo do kmenového stavu společnosti, nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání! Práce je vhodná svým charakterem spíše pro muže.

Náplň práce:
- výroba dřevěných obalů
- obsluha VZV

Místo výkonu práce: Brno - Modřice

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé mzdové ohodnocení dle praxe a šikovnosti
  • pouze ranní směna po-pá
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • nástup přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání)

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • manuální zručnost
  • obsluha VZV (výhodou)

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI