Fajn práce ve výrobě – příspěvěk na dopravu, bonusy

Lokalita
Most
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
26000 - 34000 Kč/měs.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Máte zájem pracovat ve firmě, která se zabývá výrobou automobilových komponentů a podílet se na tvorbě moderních vozidel? Připojte se k našemu týmu jako OPERÁTOR/KA VÝROBY a přispějte k dosažení našich vysokých standardů a cílů!

Náplň práce:
– Obsluha poloautomatických strojů pro výrobu automobilových komponentů.
– Kontrola a zajištění vysoké kvality výrobních procesů a výsledných produktů.
– Skládání a montáž komponentů podle přesných technických specifikací.
– Spolupráce s týmem výroby a případná pomoc při dalších úkolech.

Navíc dostanete příspěvek na dojíždění, oběd na každé směně zdarma, 13. plat a další nadstandartní příspěvky a odměny. Zaujala Vás tato nabídka? Tak nás neváhejte kontaktovat!

Lokalita: žatecká zóna Triangle

Nástup dle domluvy, ideálně IHNED!

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • základní hrubá mzda 26.000 Kč/měsíc
  • bonusy až do výše 7.500 Kč/měsíc
  • každý měsíc příspěvek na dopravu
  • nadstandardní příplatky
  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • strava na pracovišti zdarma
  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • pracovní příležitost pro kandidáty i bez praxe
  • pravidelný výplatní termín
  • v případě potřeby možnost pravidelných záloh
  • jistotu stabilního příjmu

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu nebo nepřetržitém provozu
  • chuť do práce a zaškolení

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI