Fajn práce ve výrobě, super kolektiv-až 29.000 Kč/m

Lokalita
Chomutov
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Do úspěšné společnosti na Žatecku (svozy na všechny směny jsou z okolních měst zajištěny) hledáme šikovné muže a ženy na různé pozice ve výrobě. Nabízíme stabilní zaměstnání, zajímavou měsíční mzdu, příplatky a bonusy i příspěvek na dopravu. Hledáte práci hned po škole nebo jste pracovali v jiném oboru? Nemáte praxi? NEVADÍ! Rádi Vás zaškolíme!

Jaká bude Vaše náplň práce:
- kompletace výrobků a jejich balení
- vizuální kontrola kvality výrobků
- obsluha strojů a výrobních linek – manipulace s výrobky

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • mzdu až 29.000 Kč/měsíc
  • příspěvek na dopravu, svozy z okolí zajištěny
  • nadstandardní příplatky
  • dovolená navíc
  • 13. plat
  • strava na pracovišti zdarma
  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • pracovní příležitost pro kandidáty i bez praxe, či vzdělání
  • pravidelný výplatní termín
  • v případě potřeby možnost pravidelných záloh
  • jistotu stabilního příjmu

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • chuť do práce a zaškolení

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI