Lokalita
Praha
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Pro mezinárodní dynamickou logistickou společnost hledáme zkušeného HR Manažera. Pokud máte zkušenosti na podobné pozici, jste energická a dynamická osobnost a chcete se podílet na růstu a expanzi společnosti, jste to právě vy koho hledáme.

Náplň práce:
- zodpovědnost za kompletní HR agendu celé společnosti (4 pobočky)
- nastavování globálních standardů
- tvorba a řízení strategie náboru a nábor nových zaměstnanců
- poskytovat HR podporu a být partnerem vedoucím oddělení
- řídit, školit a rozvíjet tým zaměstnanců v HR oddělení
- úzká spolupráce s centrálou skupiny sídlící v Německu
- tvorba a implementace HR strategii
- nastavení a udržování efektivní komunikační sítě mezi jednotlivými zaměstnanci

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • bonusy
  • možnost osobního a profesního rozvoje v rostoucí společnosti
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • Multisport karta/Flexipass
  • otevřenou komunikaci a přátelskou atmosféru

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • min. 5 let praxe na pozici HR Managera nebo HR Business Partnera, v logistickém nebo výrobním prostředí výhodou
  • zkušenost s vedením kompletní HR agendy
  • velmi dobrá znalost zákoníku práce a jeho využití v praxi
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • nutná předchozí zkušenost s vedením týmu
  • výjimečné organizační schopnosti a smysl pro detail
  • výborné komunikační i organizační schopnosti, aktivní přístup k práci

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI