Jednoduchá práce v čisté výrobě, bez noční směny

Lokalita
Opava
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáte jednoduchou práci v čistém moderním prostředí bez nočních směn, kterou zvládne každý? Chcete mít spoustu bonusů, které ani jiné firmy nenabízí? Pracujte pro světového lídra ve svém oboru. Hledáme fajn uchazeče/čky do výroby na hlavní prac. poměr a brigádu, žádná praxe není třeba! Práce je vhodná pro muže i ženy!

Náplň práce:
• ruční kontrola a balení výrobků
• mytí výrobních zařízení a komponentů
• skládání a vkládání kartonů do stroje
• udržování pořádku na pracovišti

Místo výkonu práce: Opava

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • • mzdu dle praxe a šikovnosti
    • roční bonusy
    • nadstandardní příplatky (odměny i za nošení ochr. pomůcek, apod.)
    • systém benefitů Cafeteria ve výši 17 000 Kč/rok
    • velmi výhodnou dovolenou v rekreačním zařízení Karlov pod Pradědem
    • 5 týdnů dovolené
    • 3 dny volna na zotavenou (sick days) a další volno nad rámec Zákoníku práce
    • příspěvky na závodní stravování
    • odměny za pracovní a životní jubilea, narození dítěte, zaškolování, apod.
    • nadstandardní lékařskou péči a hrazené očkování
    • motivující práci s možností profesního rozvoje
    • velmi čisté pracovní prostředí
    • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • • čistý trestní rejstřík
    • věk 18 let
    • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI