Junior finanční účetní – flexibilní pracovní doba

Lokalita
Praha
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Máš rád/a řád a pořádek? Baví Tě práce s čísly?
Do naší personální agentury INDEX NOSLUŠ s.r.o. a hledáme posilu do týmu finančních účetních. Pozice je vhodná pro absolventy nebo pro maminky na/po rodičovské dovolené, které zvládnou pracovat cca 6 hodin denně. Pracovní doba je flexibilní v rozmezí 7,00 - 19,00 a je možnost pracovat jak v kanceláři, tak na home office například v režimu 2 dny v týdnu kancelář, 3 dny v týdnu home office - na všem se rádi domluvíme. Hledáme někoho pečlivého, usměvavého, pohodového a ochotného se učit všemu, co si pozice finanční/ho účetní (fakturanta/tky) žádá. Praxe není nutná, vše Tě rádi naučíme, ale pokud už nějaké zkušenosti máš, určitě to není na škodu.

Místo výkonu práce: Praha 4, Kačerov

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • možnost práce na ZKRÁCENÝ ÚVAZEK - pracovní doba dle domluvy
  • možnost práce na homeoffice (po zaškolení např. 3 -4 dny v týdnu)
  • dlouhodobou zajímavou pracovní příležitost pro jednu z největších agentur v ČR
  • možnost získání praxe v oboru
  • odpovídající zaškolení a pravidelné vzdělávání
  • přátelský kolektiv
  • mnoho příjemných zaměstnaneckých benefitů navyšujících se dle délky trvání pracovního poměru (např. stravenkový paušál, až 6 týdnů dovolené, firemní rekreační apartmán a mnoho dalšího)

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • samostatnost, pečlivost, loajalitu, dobrou náladu
  • flexibilitu a schopnost pracovat v týmu
  • základní orientaci v účetní problematice, smysl pro detail a ochotu učit se nové věci

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI