Junior Recruiter do skvělého týmu

Lokalita
Praha
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáme kolegu/kolegyni do našeho týmu recruiterů. Pozice, které hledáme jsou různorodé, proto nečekejte žádnou nudu. Náplní práce je kompletní nábor od A do Z včetně drobné administrativy. Nejedná se o akvizici nových klientů - na to máme obchodní oddělení. Kromě zajímavé mzdy (skládá se z fixní a variabilní složky) nabízíme i řadu benefitů navyšujících se dle odpracovaných let. Sídlíme na Praze 4 v rodinné vilce se zahradou, kde v létě obědváme, pořádáme porady a grilujeme. Před vilkou bez problémů zaparkujete a metro je cca 5 minut chůze.
Pokud se chcete přidat do našeho týmu, zašlete nám svůj životopis.

Co bude náplní Vaší práce?
- Vystavení inzerce
- Selekce životopisů
- Vedení pohovorů
- Komunikace s klientem a s uchazeči
- Související administrativa

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • práci pro jednu z největších personálních agentur v ČR
  • profesní růst a rozvoj
  • odpovídající a zajímavé mzdové ohodnocení – tvořené fixní a variabilní částí (variabilní je proměnná dle Vaší šikovnosti a výkonů)
  • velmi přátelské prostředí
  • mnoho příjemných zaměstnaneckých benefitů navyšujících se dle délky trvání pracovního poměru (např. stravenkový paušál, až 7 týdnů dovolené, firemní rekreační apartmán a mnoho dalšího)
  • možnost občasné práce z domova

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • příjemné vystupování, komunikativnost, vstřícnost
  • odolnost vůči stresu, zodpovědnost, spolehlivost
  • proaktivní přístup
  • min. SŠ s maturitou

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI