Koordinátor směny ve výrobě

Lokalita
Praha
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Máte zkušenosti s vedením týmu ve výrobě? Nevadí Vám práce na směny?

Hledáme šikovného kolegu/ kolegyni na výše uvedenou pozici.
Nabízíme pestrou a zajímavou práci a celou škálu zaměstnaneckých benefitů

Co bude náplní Vaší práce?

- Kontrola výroby a strojů
- Koordinace vlastního týmu
- Zodpovědnost za udržování pořádku na pracovišti

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • Prostředí hezké čisté a moderní výroby
  • Kompletní zaškolení
  • Závodní stravování možnost výběru až z pěti jídel
  • Po 1 roce 13. mzda
  • Zajímavá mzda + příplatky až 250 Kč za směnu
  • Docházkový bonus až 10 000,-
  • Příspěvek na vlastní dopravu nebo firemní svoz Praha, Černý most – Brandýs nad Labem, Čelákovice
  • Pracovní oděvy a servis praní

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • Praxi na obdobné pozici
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • SOŠ/ SOU vzdělání
  • Ochotu pracovat na směny ( 3 směnný provoz)

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI